Natūralaus vaisingumo klinika vilniuje

Nevaisingumo gydymas tradicine kinų medicina
Kiekvienam klinikos lankytojui, atsižvelgiant į jo ar jos būklę, paskiriamas individualus gydymo bei procedūrų planas, o jei reikia – sudaromas asmeninis sveikatinimo ir mitybos režimas.
 • Procedūros pagalbiniam apvaisinimui
 • Natūralus nevaisingumo gydymas
 • Vaisingumo skatinimas
 • Rekomendacijos vaisingumo didinimui

Vaisingumo klinika, kuriame taikomi natūralūs gydymo metodai

Esame profesionali ir kompetentinga gydytojų komanda. Nuolat mokomės ir tobulėjame, tam, kad suteiktume profesionalias paslaugas savo pacientams. Mūsų misija – natūraliais ir veiksmingais būdais padėti išspręsti vieną iš psichologiškai sunkiausių sutrikimų – nevaisingumą.

Mūsų teikiamos paslaugos apima kelis skirtingus gydymo būdus:

 • akupunktūra (refleksoterapija) – procedūra, kai vienkartinėmis steriliomis ir itin plonomis adatėlėmis veikiami biologiškai aktyvūs žmogaus kūne esantys taškai;
 • elektroakupunktūra – procedūra, kai biologiškai aktyvūs taškai veikiami steriliomis adatomis ir elektros impulsais;
 • ausų akupunktūra (aurikuloterapija) – procedūra, kai stimuliuojami ausies kaušelyje esantys biologiškai aktyvūs taškai;
 • „moksa“ šildymas (moksoterapija) – procedūra, kai akupunktūros taškai stimuliuojant šiluma;
 • fitoterapija (žolelių terapija) – vaistinių žolelių terapija, naudojama įvairioms ligoms gydyti arba profilaktikos tikslais.

Kodėl verta mus rinktis?

 1. Kokybiškos paslaugos kiekvienam klientui – paskiriame individualų gydymo būdą ir, jei reikia, sudarome asmeninį procedūrų planą. Per pirmą apsilankymą gydytojas įvertina situaciją: bendrauja su pacientu, jo klausinėja, surenka visus reikalingus duomenis apie sveikatą ir supažindina jį su tinkamiausiais gydymo būdais, gydymo trukme ir kitomis svarbiomis gydymo aplinkybėmis.
 2. Dėmesingumas ir pagarba kiekvienam klientui – žmonių ligos ir negalavimai yra skirtingi, todėl kiekvienu atveju atliekama individuali diagnostika ir analizė. Tik tinkamai įvertinus asmens sveikatos būklę galima parinkti veiksmingą gydymo būdą ir numatyti pasveikimo galimybes.
 3. Saugios ir veiksmingos procedūros – mūsų klinikoje taikomi tradicinės kinų medicinos būdai, naudojami jau kelis tūkstančius metų. Akupunktūra, elektroakupunktūra, ausų akupunktūra, moksoterapija ir fitoterapija gydomi žmonės, kuriuos vargina įvairūs sveikatos sutrikimai, ypač – nevaisingumas.
 4. Moderni įranga ir profesionalios gydymo priemonės.

 

Puikiai suprantame, kad nėra stebuklingos tabletės ar stebuklingo gydymo būdo, kuris staiga išgydytų nuo bet kokios ligos. Puoselėjant sveikatą, reikia kasdien savimi rūpintis, o susidūrus su negalavimais – aiškintis jų priežastis. Mūsų taikomi natūralūs gydymo būdai – akupunktūra, elektroakupunktūra, ausų akupunktūra, moksoterapija ir fitoterapija – yra orientuoti ne tik į nevaisingumo išgydymą ir sėkmingą pastojimą, tačiau ir į visapusišką nėštumo periodą. Kiekvieno paciento būklė visuomet yra individuali, todėl kiekvienas atvejis reikalauja nuodugnios diagnostikos ir individualios analizės. Tinkamai įvertinę Jūsų būklę galime aptarti gydymo galimybės, jų efektyvumą bei pasveikimo prognozę.

 

Klinikos gydytojai

Marius Marcinkevičius

1995 metais baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto gydomosios specialybės kursą. Vėliau baigė laboratorinės diagnostikos rezidentūros programą. Gydytojas refleksoterapeutas nuo 2009 m. praktikuoja tradicinę kinų mediciną. Studijavo akupunktūrą Izraelyje, Uzbekistane, Kinijoje.

vaisingumo klinika - gydytojas Marius

Mindaugas Liškauskas

Nuo 2015 m. dirba Vilniaus universiteto ligonnės Santaros klinikose ir dėsto Vilniaus universitete. 2015 m. išlaikė European Board of PRM kvalifikacijos egzaminą ir yra šios organizacijos narys. Refleksoterapijos studijas pradėjo 2013 metais ispanų „Neijing“ mokykloje. 2016-2017 metais studijavo Uzbekistane „Tibet“ mokykoje. 2017m. tobulinosi kursuose Maskvoje.

vaisingumo centras - gydytojas refleksoterapija vaisingumas

Pirminė konsultacija dėl nevaisingumo

Susisiekti