Natūralaus vaisingumo klinika Vilniuje

 • Procedūros pagalbiniam apvaisinimui sustiprinti (intrauterininė inseminacija, apvaisinimas mėgintuvėlyje (fertilizacija in vitro), spermijų injekcija į kiaušialąstės citoplazmą)
 • Natūralus nevaisingumo gydymas (akupunktūra, elektroakupunktūra, „moksa“ šildymas, fitoterapija) 
 • Vaisingumo skatinimas
 • Rekomendacijos vaisingumo didinimui

Vaisingumo klinika Vilniuje, kurioje taikomi natūralūs gydymo metodai

Nevaisingumas – itin skaudi ir dažna problema ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Statistika šiuo klausimu labai negailestinga – Lietuvoje nevaisingumas kankina daugiau nei 15 procentų šeimų, t. y. maždaug 150 tūkst. žmonių. Deja, tačiau nevaisingų porų skaičius kasmet tik didėja. Oficialūs Pasaulinės sveikatos organizacijos skelbiami duomenys įrodo, kad visame pasaulyje aktualia sveikatos tema šiuo metu yra tapęs nevaisingumas, jo atsiradimo priežastys ir, be abejo, galimi gydymo būdai. Vis dažniau ir atsakingiau ieškoma, kas galėtų padėti išspręsti šią problemą ir didžiausias dėmesys jau kurį laiką krypsta į natūralaus vaisingumo klinikas. Natūralaus vaisingumo klinika Vilniuje siūlo nevaisingumo gydymą tradicine kinų medicina. Čia kiekvienam klinikos lankytojui, atsižvelgiant į jo sveikatos būklę, paskiriamas individualus gydymo bei procedūrų planas, o jei reikia – sudaromas asmeninis sveikatinimo ir mitybos režimas. 

 

Mūsų natūralaus vaisingumo klinika Vilniuje taiko visiškai neskausmingus netradicinės medicinos gydymo būdus, kurie yra veiksmingi ne tik našiais rezultatais, bet ir veiksmingumu siekiant įveikti kylančius psichologinius ir emocinius šio proceso iššūkius. Gydytojai per savo praktikos metus nesutiko nevaisingumo problemų turinčios poros, kuri nebūtų patyrusi emocinio streso, įtampos ar kitų neigiamų emocijų. Būtent tai stipriai kenkia visai gydymo eigai ir, be abejo, rezultatams.

Mokslinių tyrimų duomenys atskleidžia, kad dėl patiriamų emocinių išgyvenimų ketvirtadalis pacientų jau pirmame gydymo etape nutraukia gydymą. Dėl šios priežasties mūsų natūralaus vaisingumo klinika skiria daug dėmesio psichologiniam pacientų palaikymui ir nuoširdžiam bendravimui. Kaip rodo statistikos duomenys, poros, nevaisingumo gydymo metu sulaukusios emocinės paramos ir psichologinės pagalbos iš gydytojų, pasižymi ne tik geresne emocine savijauta, bet ir yra linkę tiksliau laikytis gydymo rekomendacijų, turi didesnę sėkmingo nėštumo tikimybę.

 

vaisingumo klinika vilniuje

 

Vaisingumo klinikoje atliekamos procedūros patikimos tik profesionaliems, reikiamą kvalifikaciją turintiems ir ilgametę patirtį sukaupusiems specialistams.Esame kompetentinga gydytojų komanda ir nuolat mokomės bei tobulėjame tam, kad suteiktume profesionalias paslaugas savo pacientams.

Mūsų misija – natūraliais ir veiksmingais būdais padėti išspręsti vieną iš psichologiškai sunkiausių sutrikimų – nevaisingumą. Nevaisingumas įvardijamas kaip negalėjimas turėti palikuonių, tačiau vis dėlto jo žala jaučiama ne tik fiziologine, bet ir emocine prasme (nusivylimas, įtampa, stresas, nepilnavertiškumo jausmas ir t. t.). Šis sutrikimas trukdo šeimos (ar poros) gyvenimo kokybei ir yra itin skaudus, reikalaujantis daug stiprybės, kantrybės ir laiko jį gydant.

Natūralaus vaisingumo klinika Vilniuje padeda svarstantiems apie šeimos pagausėjimą ar norintiems patirti sklandų, sveiką nėštumą. Mūsų teikiamos paslaugos apima kelis skirtingus gydymo būdus:

  • akupunktūra (refleksoterapija) – procedūra, kai vienkartinėmis steriliomis ir itin plonomis adatėlėmis veikiami biologiškai aktyvūs žmogaus kūne esantys taškai;
  • elektroakupunktūra – procedūra, kai biologiškai aktyvūs taškai veikiami steriliomis adatomis ir elektros impulsais;
  • ausų akupunktūra (aurikuloterapija) – procedūra, kai stimuliuojami ausies kaušelyje esantys biologiškai aktyvūs taškai;
  • „moksa“ šildymas (moksoterapija) – procedūra, kai akupunktūros taškai stimuliuojant šiluma;
  • fitoterapija (žolelių terapija) – vaistinių žolelių terapija, naudojama įvairioms ligoms gydyti arba profilaktikos tikslais.

Kiekvienu atveju gydytojas individualiai įvertina paciento amžių, kūno sudėjimą, sveikatos būklę ir tuomet parenka jam geriausią natūralaus gydymo būdą. Natūralaus vaisingumo klinika Vilniuje yra subūrusi pasitikėjimo vertus gydytojus, kurie itin kruopščiai ir atsakingai nustato atitinkamus kūno taškus, parenka tinkamiausią adatos dūrio gylį, kampą bei greitį ir tik tuomet taiko procedūrą.

Natūralaus vaisingumo klinija Vilniuje – kodėl verta mus rinktis?

Stengiamės padėti kiekvienam mūsų natūralaus vaisingumo klinikos duris pravėrusiam pacientui ir su dideliu atsidavimu atliekame reikalingas gydymo procedūras. Mūsų pagrindinės vertybės:

 1. Kokybiškos paslaugos kiekvienam klientui – paskiriame individualų gydymo būdą ir, jei reikia, sudarome asmeninį procedūrų planą. Per pirmą apsilankymą gydytojas įvertina situaciją: bendrauja su pacientu, jo klausinėja, surenka visus reikalingus duomenis apie sveikatą ir supažindina jį su tinkamiausiais gydymo būdais, gydymo trukme ir kitomis svarbiomis gydymo aplinkybėmis. Tačiau norėdamas sėkmingo rezultato, pacientas visuomet turi laikytis gydytojo nurodymų ir rekomendacijų.
 2. Dėmesingumas ir pagarba kiekvienam klientui – žmonių ligos ir negalavimai yra skirtingi, todėl kiekvienu atveju atliekama individuali diagnostika ir analizė. Tik tinkamai įvertinus asmens sveikatos būklę galima parinkti veiksmingą gydymo būdą ir numatyti pasveikimo galimybes.
 3. Saugios ir veiksmingos procedūros – mūsų klinikoje taikomi tradicinės kinų medicinos būdai, naudojami jau kelis tūkstančius metų. Akupunktūra, elektroakupunktūra, ausų akupunktūra, moksoterapija ir fitoterapija gydomi žmonės, kuriuos vargina įvairūs sveikatos sutrikimai, ypač – nevaisingumas. Išskirtinis požiūris – apskritai visas netradicinės medicinos taikymas yra orientuotas į ligos priežasties ieškojimą ir paciento palaikymą. Taikant gydymą netradiciniais būdais (akupunktūra, moksoterapija, fitoterapija ir pan.) tyrinėjamas ne tik fizinis paciento kūnas, bet ir dvasinė, psichologinė ir emocinė jo būklė. Suprantame, kad nevaisingumo gydymas reikalauja kompleksiškumo, t. y. pakankamai skiriamo dėmesio ne tik gydymo eigai, bet ir pačiam pacientui, kad būtų pasiekti trokštami rezultatai ir pacientai galėtų susilaukti palikuonių.
 4. Išskirtinis požiūris – apskritai visas netradicinės medicinos taikymas yra orientuotas į ligos priežasties ieškojimą ir paciento palaikymą. Taikant gydymą netradiciniais būdais (akupunktūra, moksoterapija, fitoterapija ir pan.) tyrinėjamas ne tik fizinis paciento kūnas, bet ir dvasinė, psichologinė ir emocinė jo būklė. Suprantame, kad nevaisingumo gydymas reikalauja kompleksiškumo, t. y. pakankamai skiriamo dėmesio ne tik gydymo eigai, bet ir pačiam pacientui, kad būtų pasiekti trokštami rezultatai ir pacientai galėtų susilaukti palikuonių.
 5. Moderni įranga ir profesionalios gydymo priemonės.

 

Natūralaus vaisingumo klinikos Vilniuje komanda puikiai supranta, kad nėra stebuklingos tabletės ar stebuklingo gydymo būdo, kuris staiga išgydytų nuo bet kokios ligos. Puoselėjant sveikatą, reikia kasdien savimi rūpintis, o susidūrus su negalavimais – aiškintis jų priežastis.

Mūsų taikomi natūralūs gydymo būdai – akupunktūra, elektroakupunktūra, ausų akupunktūra, moksoterapija ir fitoterapija – yra orientuoti ne tik į nevaisingumo išgydymą ir sėkmingą pastojimą, tačiau ir į visapusiškai sklandų nėštumo periodą.

 

Natūralaus vaisingumo klinika Vilniuje – dirbanti vardan Jūsų šeimos.

 

Puikiai suprantame, kad nėra stebuklingos tabletės ar stebuklingo gydymo būdo, kuris staiga išgydytų nuo bet kokios ligos. Puoselėjant sveikatą, reikia kasdien savimi rūpintis, o susidūrus su negalavimais – aiškintis jų priežastis.

Mūsų taikomi natūralūs gydymo būdai – akupunktūra, elektroakupunktūra, ausų akupunktūra, moksoterapija ir fitoterapija – yra orientuoti ne tik į nevaisingumo išgydymą ir sėkmingą pastojimą, tačiau ir į visapusišką nėštumo periodą.

Kiekvieno paciento būklė visuomet yra individuali, todėl kiekvienas atvejis reikalauja nuodugnios diagnostikos ir individualios analizės. Tinkamai įvertinę Jūsų būklę galime aptarti gydymo galimybės, jų efektyvumą bei pasveikimo prognozę.

moteru vaisingumo didinimas moteru vaisingumo didinimas
naturalaus vaisingumo centras kaina naturalaus vaisingumo centras kaina
naturalaus vaisingumo klinika darbo laikas naturalaus vaisingumo klinika darbo laikas
pagalbinio apvaisinimo centras vilniuje pagalbinio apvaisinimo centras vilniuje
pagalbinio apvaisinimo centras pagalbinio apvaisinimo centras
vaisingumas paslaugos vilniuje vaisingumas paslaugos vilniuje
vaisingumo klinika gydytojai vaisingumo klinika gydytojai
vaisingumo klinika kainos vaisingumo klinika kainos
vaisingumo klinika vilniuje vaisingumo klinika vilniuje
vaisingumo klinika vilnius vaisingumo klinika vilnius
vaisingumo klinikos atsiliepimai vaisingumo klinikos atsiliepimai
vaisingumo specialistai vaisingumo specialistai
vaisingumo testas moterims vaisingumo testas moterims
vaisingumos geriausi specialistai vaisingumos geriausi specialistai
atsiliepimai apie vaisingumo klinika atsiliepimai apie vaisingumo klinika
geriausia vaisingumo klinika vilniuje geriausia vaisingumo klinika vilniuje
ginekologijos vaisingumo klinika ginekologijos vaisingumo klinika
gydytojai del vaisingumo lietuvoje gydytojai del vaisingumo lietuvoje
lietuvos naturalaus vaisingumo klinika lietuvos naturalaus vaisingumo klinika
medicinos vaisingumo klinika ginekologai medicinos vaisingumo klinika ginekologai

 

Natūralaus vaisingumo klinika Vilniuje gali suteikti netradicinį gydymą – akupunktūrą, elektroakupunktūrą, ausų akupunktūrą, moksoterapiją ir fitoterapiją – kuris taps kelio į sėkmingą nėštumą pradžia. Mūsų tikslas – Jūsų džiaugsminga tėvystė.

Klinikos gydytojai

 

Marius Marcinkevičius

1995 metais baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto gydomosios specialybės kursą. Vėliau baigė laboratorinės diagnostikos rezidentūros programą. Gydytojas refleksoterapeutas nuo 2009 m. praktikuoja tradicinę kinų mediciną. Studijavo akupunktūrą Izraelyje, Uzbekistane, Kinijoje.

vaisingumo klinika - gydytojas Marius

Mindaugas Liškauskas

Nuo 2015 m. dirba Vilniaus universiteto ligonnės Santaros klinikose ir dėsto Vilniaus universitete. 2015 m. išlaikė European Board of PRM kvalifikacijos egzaminą ir yra šios organizacijos narys. Refleksoterapijos studijas pradėjo 2013 metais ispanų „Neijing“ mokykloje. 2016-2017 metais studijavo Uzbekistane „Tibet“ mokykoje. 2017m. tobulinosi kursuose Maskvoje.

vaisingumo centras - gydytojas refleksoterapija vaisingumas

Pirminė konsultacija dėl nevaisingumo

Susisiekti