Dažniausiai pirma konsultacija užtrunka pusvalandį. Jei pirmo apsilankymo metu atliekamos procedūros – dar pusvalandį. Norint apsilankyti akupunktūros klinikoje, būtina iš anksto užsiregistruoti telefonu ir pasirinkti norimą laiką klinikos darbo metu. Užsiregistravę, nepamirškite tinkamai pasiruošti procedūroms – pailsėkite, venkite didelių krūvių, nevartokite maisto ar alkoholio, dėvėkite judesių nevaržančius drabužius.

Klinikos paslaugos

Konsultacija ir procedūros

Daugiau nei

0
Daugiau nei
Laimingų
šeimų

Kodėl verta pasirinkti natūralaus vaisingumo kliniką?

10 metų sėkminga praktika
Kiekviena būklė yra individuali, todėl mes skiriame išskirtinį dėmesį kiekvienam pacientui. Siūlome visapusišką diagnostiką, tam, kad nustatyti nevaisingumo priežastis. Mes specializuojamės IUI ir IVF pagalbinio apvaisinimo skatinime, bei bei natūralaus vaisingumo metoduose.
Užsiregistruoti

Pacientų atsiliepimai

Esame labai dėkingi gydytojui Marcinkevičiui už visą rūpestį gydymo metu. Nesėkmingai bandėme susilaukti vaikelio du metus, tačiau po rekomendacijų ir procedūrų kurso mums pavyko. Šiuo metu mūsų Erikai yra 6 mėnesiai, ačiū Jums, kad padėjote jai išvysti šį pasaulį.

 

Tomas ir Lina

Ačiū Jums už galimybę pastoti ir susilaukti kūdikio! Esate puikus ir patyręs gydytojas bei savo srities specialistas. Tikimės, kad padėsite ir kitoms poroms pasiekti tai, kas pavyko mums.

Karolis ir Austėja

Seniai norėjome susilaukti vaikelio, tačiau ilgą laiką mums nesisekė. Po keleto savaičių procedūrų mano žmonai pavyko pastoti ir vėliau mums gimė berniukas. Ačiū Jums už viską, linkime visokeriopos sėkmės.

Edvinas ir Jūratė