Gydytojo konsultacija

Kiekvieno paciento yra individuali, todėl itin svarbi yra diagnostika ir individuali analizė. Tinkamai įvertinus sveikatos būklę yra aptariamos nevaisingumo priežastys ir gydymo galimybės, jų efektyvumas bei pasveikimo prognozės.

Pirminės konsultacijos metu gydytojas reflesoterapeautas įvertina Jūsų sveikato būklę. Yra surenkama ligos anamnezė ir atliekama diagnostika. Pacientai yra supažindinami su galimais gydymo metodais, jų trukme ir kitomis aplinkybėmis. Taip pat yra aptariamas gyvenimo būdas ir kasdieniai įpročiai. Vėliau pagal esamą situaciją yra paskiriamos individualios procedūros ir gydymo planas. Esant poreikiui pacientai gali būti nukreipti papildomai konsultacijai. Priklausomai nuo sveikatos būklės, taip pat yra sudaromas asmeninis sveikatinimo ir mitybos režimas.

Dažniausiai pirma konsultacija užtrunka pusvalandį. Jei pirmo apsilankymo metu atliekamos procedūros – dar pusvalandį. Norint apsilankyti mūsų nevaisingumo klinikoje, būtina iš anksto užsiregistruoti telefonu ir pasirinkti norimą laiką darbo metu.

Esant poreikiui taip pat galime rekomenduoti gydomojo masažo, manualinės terapijos arba gydomosios mankštos specialistus.

 

Darbo laikas

Pirmadienis10:00-18:00Antradienis10:00-18:00Trečiadienis10:00-18:00Ketvirtadienis10:00-18:00Penktadienis10:00-18:00