Ausų akupunktūra

Dažniausiai aurikuloterapija yra derinama su kitomis tradicinės kinų medicinos procedūromis. Kinų medicinos teigimu, išoriniame ausies kaušelyje yra 100- 200 skirtingų akupunktūrinių taškų, kurie skiriasi savo savybėmis. Kruopščiai atrenkant ir stimuliuojant biologiškai aktyvius taškus veikiami fiziologiniai žmogaus organizmo procesai. Taip pat šių procedūrų metu naudojami ir neinvaziniai gydymo metodai – magnetinė stimuliacija bei kai kurių augalų sėklos. Papildomai aurikuloterapiniai taškai gali būti stimuliuojami elektros impulsais arba lazeriu. Tikslus gydymo metodas yra parenkamas tik po nuodugnios diagsnostikos ir paciento sveikatos būklės analizės.

Naudojant aurikulinės akupunktūros procedūrą galima paveikti įvairius organus, jų funkcijas ir skirtingus biocheminius procesus. Derinant kartu su kitais tradicinės kinų medicinos metodais, ausų akupunktūra yra efektyviai naudojama nevaisingumo priežastims gydyti.

Taip pat norint padidinti ausų akupunktūros procedūrų efektyvumą, pacientams yra duodamos instrukcijos, kaip, kada ir kiek laiko reikėtų masažuoti pagal būklę parinktus akupunktūrinius taškus ausyse.

Ausų akupunktūra naudojama ne tik gydymui, bet ir diagnostikai. Yra įvertinami specifiniai ausies parametrai – forma, spalva, ausies kaušelio kreivės, odos spalva bei kita. Taip pat stimuliuojant yra tiriami paciento pojūčiai. Diagnostikoje naujami ir elektroakupunktūros prietaisai, kurių pagalba yra nustatomos tikslios biologiškai aktyvių taškų vietos bei jų elektrinės savybės. Tiksliai atlikus diagnostiką galima įvertinti susijusias su nevaisingumu susijusius sutrikimus.

 

Darbo laikas

Pirmadienis10:00-18:00Antradienis10:00-18:00Trečiadienis10:00-18:00Ketvirtadienis10:00-18:00Penktadienis10:00-18:00