Elektroakupunktūros procedūra

Elektropunktūra yra naudojama ne tik gydymui, bet ir diagnostikai. Specialių prietaisų pagalba yra nustatomos tikslios biologiškai aktyvių taškų vietos ir išmatuojami jų elektriniai parametrai. Šiuo metodu galima tiksliai nustatyti organizme vykstančių procesų priežastis.

Akupunktūrinius taškus veikiant elektros impulsais galima suaktyvinti įvairius fiziologinius procesus ir pašalinti sutrikimų priežastis. Kai kuriais atvejais, tai padeda išvengti chirurginio gydymo ar gydymo vaistais.
Generuojant nuolatinius silpnus elektros impulsus keliose skirtingose vietose įmanoma pašalinti kompleksines sutrikimų priežastis.

Priklausomai nuo sutrikimo tipo, tinkamai parenkami akupunktūros taškai, elektros impulsų dažnis ir intensyvumas. Procedūros metu naudojama kintamoji elektros srovė, kurios įtampa svyruoja 10-80 mA intervale, o impulsų skaičius svyruoja 20-200 kartų per minutę intervale.

Elektroakupunktūros procedūros metu yra stimuliuojamas sąlyginai didesnis plotas, nei vien stimuliuojant adatomis. Elektroakupunktūros procedūra taip pat gali būti atliekama ir be adatų. Tai yra vadinama transkutanine neurostimuliacija. Šios procedūros tipo metu yra naudojamos ne akupunktūrai skirtos adatos, o specialūs elektrotai, kurie yra pritvirtinami odos paviršiuje. Šis metodas gali būti taikomas ypač jautriems pacientams arba pacientams, turintiems adatų baimę.

 

Darbo laikas

Pirmadienis10:00-18:00Antradienis10:00-18:00Trečiadienis10:00-18:00Ketvirtadienis10:00-18:00Penktadienis10:00-18:00