Žolelių terapija (fitoterapija)

Fitoterapija – viena iš tradicinės kinų medicinos sudedamųjų dalių. Rytų medicinos gydytojai jau daug šimtmečių naudoja vaistinius žolelių augalus gydymo ir profilaktikos tikslais. Kinų medicinoje egzistuoja keli tūkstančiai skirtingų augalinės ir gyvulinės kilmės gydomųjų preparatų.

Fitorerapija yra gydomi yra įvairūs nevaisingumo sutrikimai, taip pat skausmai, funkciniai disbalansai, imuninės sistemos ir degeneraciniai sutrikimai.
Taip pat žolelių terapija gali būti koreguojama sutrikusi psichologinė būklė, lėtinami senėjimo procesai, atstatomas hormoninis balansas. Tradicinė kinų medicina į žmogaus organizmą žvelgia kaip į bendrą visumą, todėl vienu metu gali būti gydomos net kelios ligos ar tarpusavyje susiję sutrikimai.

Fitoterapija yra pagrįsta specifinių vaistažolių savybėmis, remiasi ne invaziniais metodais, o natūraliu poveikiu, orientuotu į organizmo balanso atstatymą. Tinkamai parinktas akupunktūros ir fitoterapijos derinys gali ne tik išgydyti šiuo metu esamus nevaisingumo sutrikimus, bet ir būti puiki profilaktinė priemonė užtikrinanti sveiką ir subalansuotą nėštumą.

Fitoterapija yra skiriama po akupunktūros gydytojo konsultacijos. Atlikus nuodugnią paciento apklausą ir apžiūrą, yra išrašomas specialus receptas, pagal kurį vaistininkas surenka sudedamąsias vaisto dalis. Visas fitorerapijos gydymo kursas trunka apie mėnesį. Taip pat mes bendradarbiaujame su patyrusiais partneriais Kinijoje, tad esant poreikiui, Jūs galite užsisakyti vaistinių žolelių tiesiai iš jų.

 

Darbo laikas

Pirmadienis10:00-18:00Antradienis10:00-18:00Trečiadienis10:00-18:00Ketvirtadienis10:00-18:00Penktadienis10:00-18:00