Šildymas moksa (moksoterapija)

Šildymas moksa – tradicinės kinų medicinos procedūra, glaudžiai susijusi su bendraisiais akupunktūros principais. Biologiškai aktyvūs taškai yra šildomi išdžiovintais ir susmulkintais standžialapio kietčio cigarais (moksa). Procedūros metu nėra liečiamas odos paviršius, todėl jaučiama tik maloni šiluma.

Moksoterapija yra ne tik plačiai naudojama ligų profilaktikai ir prevencijai. Tai yra vienas efektyviausių būdų gydyti ginekologinius sutrikimus. Tai dažniausiai taikoma procedūra gydant nereguliarias mėnesines bei nevaisingumą.

Mokoterapijos procedūros poveikis yra labai panašus į gydymą akupunktūra. Veikiant energetiniuose kanaluose esančius biologiškai aktyvius taškus, yra aktyvinama vidaus organų veikla, atstatomi žmogaus organizmo savireguliacijos mechanizmai, harmonizuojama pusiausvyra tarp žmogaus vidaus ir išorinės aplinkos.

Priklausomai nuo nevaisingumo sutrikimų specifikos, vieni taškai yra veikiami adatomis, kiti – elektros stimuliacija, treti –šildymu, dar kiti – bendru jų deriniu. Yra taškų, kurių negalima veikti adatomis, pavyzdžiui, bambos sritis, todėl tokiais atvejais yra naudojama dviejų akupunktūros metodų kombinacija: biologiškai aktyvūs taškai šildomi bei stimuliuojami adatomis.

Energiją žmogaus kūne, tam tikrais atvejais, ypač efektyviai išjudina šiluma. Efektyviausiai šildymo moksa procedūra yra taikoma vadinamiesiems šalčio energijos nevaisingumo sutrikimams šalinti, o esant karščio simptomams naudojamos kitos stimuliacijos procedūros. Gydymo metodo pasirinkimą nulemia pacientų individuali būklė ir gydytojo įžvalgos.

 

Darbo laikas

Pirmadienis10:00-18:00Antradienis10:00-18:00Trečiadienis10:00-18:00Ketvirtadienis10:00-18:00Penktadienis10:00-18:00