Nevaisingumo gydymas Vilniuje

Nevaisingumas mediciniškai apibūdinamas kaip negalėjimas turėti palikuonių. Šio sutrikimo priežastys gali būti tiek įgimtos ar paveldimos, tiek įgytos (įvairios ligos, sutrikimai ir kt.) ar nulemtos išorinių veiksnių. Statistikos duomenys rodo, kad net 80 proc. nevaisingumo atvejų yra medicininio arba somatinio pobūdžio, o pagrindiniai veiksniai, trukdantys vaisingumui, susiję su aplinka ir gyvenimo būdu.

Dažniausiai nevaisingumas egzistuoja dėl hormonų pusiausvyros sutrikimų, anatominių trukdžių. Didelę įtaką daro ir psichiniai veiksmai, tokie kaip konfliktai namuose, slopinamos emocijos, įtampa.  Moksliniais tyrimais yra įrodyta, kad vyrų ir moterų nevaisingumo priežastys yra skirtingos.

 

MOTERŲ NEVAISINGUMO PRIEŽASTYS

 • Kiaušidžių patologija (kiaušialąstė nesubrandina kiaušidės) – 30–40 proc. nevaisingumo atvejų
 • Kiaušintakių patologija (kiaušintakių veiklos sutrikimas) – 30–40 proc. nevaisingumo atvejų
 • Endometriozė (tam tikri audiniai išsidėstę netinkamose vietose) – 10 proc. nevaisingumo atvejų
 • Lyties organų patologija – 6 proc. nevaisingumo atvejų
 • Psichikos sutrikimai – 1 proc. nevaisingumo atvejų

VYRŲ NEVAISINGUMO PRIEŽASTYS

 • Neaiškios priežastys – 48,5 proc. nevaisingumo atvejų
 • Spermos patologija – 26 proc. nevaisingumo atvejų
 • Oligospermija – 13 proc. nevaisingumo atvejų
 • Varikocelė – 12 proc. nevaisingumo atvejų
 • Infekcija, imunologiniai veiksniai – 6 proc. nevaisingumo atvejų
 • Įgimti veiksniai – 2 proc. nevaisingumo atvejų

 

Kad ir kokia nevaisingumo priežastis būtų nustatyta, nevaisingumo gydymas Vilniuje, taikant natūralų nevaisingumo gydymą – akupunktūrą arba kitus metodus, galime padėti tą priežastį pašalinti

Nevaisingumo gydymas tradicine kinų medicina

Taigi – medicinos tyrimais įrodyta, kad vyrų ir moterų nevaisingumo priežastys būna skirtingos. Nesvarbu, kokios yra tikrosios priežastys Jūsų poros atveju, šie sutrikimai itin trukdo šeimos (ar poros) gyvenimo kokybei ir yra itin skaudžios, todėl išbandyti nevaisingumo gydymą Vilniuje, taikant akupunktūros procedūras, išties verta.


Pirmasis nevaisingumo gydymo atvejis, kai buvo pasitelkiama kinų medicina, užrašytas maždaug XI a. pr. Kr. Nuo to laiko šis gydymo metodas nuolat buvo taikomas, kol tapo dar efektyvesnis ir labiau patobulėjęs. Nereikėtų užmiršti nuo pat metodo pradžios atsiradusios tradicinės kinų medicinos esmės – jie teigia, kad žmogus suserga tada, kai nežino, kaip gyventi, ir nemoka džiaugtis gyvenimu, kai praranda ryšį su visata, netenka energijos.


Todėl ligų ar sutrikimų atveju svarbu spręsti ne tik fizinius, bet ir emocinius bei dvasinius žmogaus negalavimus. Akupunktūra kaip tik ir yra viena iš tokių gydymo formų, naudojamų tūkstančius metų ir padedančių moterims išspręsti sveikatos sutrikimus. Akupunktūra padeda svarstantiems apie šeimos pagausėjimą ar norintiems patirti sklandų, sveiką nėštumą. Keli akupunktūros seansai, atlikti prieš dirbtinį apvaisinimą, stipriai padidina teigiamo rezultato tikimybę. Prireikus, akupunktūra gali būti derinama su įvairiais kitais (ortodoksiniais ar tradiciniais) gydymo metodais.

 

Kiekvienas gydymo būdas turi savo taikymo sritį, pranašumų ir trūkumų, tačiau akupunktūra puikiai tinka tada, kai tradiciniai gydymo būdai nepadeda ir neduoda laukiamų rezultatų – nenumalšina skausmo, negydo ligų, nešalina streso ir, be abejo, nepadeda spręsti nevaisingumo problemų.

Pasaulio veikatos organizacija (1979 m.) yra sudariusi ligų ir sutrikimų, kuriuos sėkmingai gydo akupunktūra, sąrašą. ir vienas iš jų – nevaisingumas.

Tad nevaisingumo (ir ne tik) problemas spręskite pasitelkdami natūralų, veiksmingą ir jokio kenksmingo poveikio nesukeliantį gydymo būdą – akupunktūrą.

Tai tūkstantmečius skaičiuojanti kinų gyvenimo meno filosofija, kuri vertinga ir šiandien.

 

medicinos vaisingumo klinika ginekologai medicinos vaisingumo klinika ginekologai
moteru nevaisingumo gydymas moteru nevaisingumo gydymas
naturalus nevaisingumo gydymas naturalus nevaisingumo gydymas
nevaisingumas gydytojai lietuvojev nevaisingumas gydytojai lietuvojev
nevaisingumo gydymas akupunktura nevaisingumo gydymas akupunktura
nevaisingumo gydymas atsiliepimai nevaisingumo gydymas atsiliepimai
nevaisingumo gydymas kaina nevaisingumo gydymas kaina
liaudies medicina nevaisingumo gydymas vilniuje liaudies medicina nevaisingumo gydymas vilniuje
nevaisingumo gydymas vilniuje nevaisingumo gydymas vilniuje
nevaisingumo gydymas vilnius nevaisingumo gydymas vilnius
nevaisingumo gydymo kainos nevaisingumo gydymo kainos
nevaisingumo gydymo kompensavimas nevaisingumo gydymo kompensavimas
nevaisingumo tyrimai ir gydymas vilniuje nevaisingumo tyrimai ir gydymas vilniuje
nevaisingumo tyrimai ir gydymas nevaisingumo tyrimai ir gydymas
pagalba del nevaisingumo pagalba del nevaisingumo
vilniaus klinika nevaisingumo gydymas vilniaus klinika nevaisingumo gydymas
vyru nevaisingumo gydymas atsiliepimai vyru nevaisingumo gydymas atsiliepimai
vyru nevaisingumo gydymas vyru nevaisingumo gydymas
dirbtinis apvaisinimas nevaisingumo gydymas dirbtinis apvaisinimas nevaisingumo gydymas
geriausias nevaisingumo gydymas vilniuje geriausias nevaisingumo gydymas vilniuje
homeopatinis nevaisingumo gydymas homeopatinis nevaisingumo gydymas

Nevaisingumo gydymas Vilniuje, pasitelkus akupunktūrą, leidžia džiaugtis rezultatais

Akupunktūros metu su adatomis stimuliuojami tam tikri žmogaus kūno taškai. Dažniausiai procedūra trunka iki 30 minučių ir yra taikoma 1–2 kartus per savaitę. Pacientams svarbu žinoti, jog tai individuali procedūra (taikoma konkrečiam asmeniui, esant jam vienam kabinete), gana komfortiška (atliekama pacientui gulint arba sėdint) ir visiškai neskausminga (iš aukso, sidabro ir kitų aukštos kokybės metalų gaminamos adatos yra itin plonos ir lanksčios).

Nevaisingumo gydymas Vilniuje, pasitelkiant akupunktūros metodą, yra ne tik veiksmingas, bet ir duodantis puikių rezultatų. Pirmiausia, vos pabaigus procedūrą, pacientas pajunta atsipalaidavimą ir ramybę. Tačiau tai dar ne viskas, nes akupunktūros metu organizmas išlaisvina padidintą endogeninių opiatų (laimės hormonų) kiekį, todėl žmogaus emocinė būsena labai stipriai pagerėja ir jį džiugina geresnė nuotaika, pozityvesnis požiūris į aplinką, įtampos sumažėjimas.

Po kurio laiko jaučiamas ir fizinis pagerėjimas – nuslopintas skausmas, priešuždegiminiai simptomai, pagerėjusi kraujotaka, atsipalaidavęs raumenų tonusas. O svarbiausia, kad akupunktūra leidžia išgydyti nemenka šių dienų problema tapusį nevaisingumą.

Nevaisingumo gydymas Vilniuje – paprasta gydymo eiga ir procedūros

Akupunktūros gydymas turi kelias taisykles, kurių reikia laikytis, kad būtų pasiekti norimi rezultatai. Pirma, pacientas turi jaustis komfortiškai, gydymas gali būti atliekamas tik klinikoje, jaukioje aplinkoje, kurioje yra tik gydytojas ir pacientas.

Antra, reikia iki 30 minučių gulėti arba sėdėti su adatomis. Tačiau dėl to nereikėtų baimintis, nes nevaisingumo gydymas Vilniuje, taikant akupunktūrą, yra modernus gydymo metodas, kurio metu naudojamos itin plonos adatos (0,2–0,3 mm storio ir pagamintos iš aukščiausios kokybės ketalo), pasižyminčios dideliu lankstumu.

Adatos yra skirtingų parametrų, todėl jas individualiai parenka gydytojas, atsižvelgęs ir įvertinęs paciento amžių, kūno sudėjimą, sveikatos būklę. Taip pat gydytojas nustato atitinkamus kūno taškus, parenka tinkamiausią adatos dūrio gylį, kampą ir greitį.
Trečia, privalu laikytis profesionalaus gydytojo rekomendacijų – ateiti į visus akupunktūros seansus (dažniausiai būna paskirta apie 10 seansų).

Mūsų siūlomas nevaisingumo gydymas Vilniuje atliekamas tik kvalifikuotų ir ilgametę patirtį sukaupusių gydytojų, kurie geba teisingai parinkti veikiamų žmogaus kūno taškų derinį, apskaičiuoti poveikio trukmę ir padėti pacientui išgyti.

Tad nevaisingumo (ir ne tik) problemas spręskite pasitelkdami natūralų, veiksmingą ir jokio kenksmingo poveikio nesukeliantį gydymo būdą – akupunktūrą. Tai tūkstantmečius skaičiuojanti kinų gyvenimo meno filosofija, kuri vertinga ir šiandien. Nevaisingumo gydymas Vilniuje, taikant akupunktūrą, sėkmingai tarnauja žmonėms ir užima garbingą vietą tarp veiksmingiausių šiuolaikinės medicinos nevaisingumo gydymo metodikų.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: redagavo administracija