Nevaisingumo gydymas Vilniuje

Nevaisingumas mediciniškai apibūdinamas kaip negalėjimas turėti palikuonių. Šio sutrikimo priežastys gali būti tiek įgimtos ar paveldimos, tiek įgytos (įvairios ligos, sutrikimai ir kt.) ar nulemtos išorinių veiksnių. Statistikos duomenys rodo, kad net 80 proc. nevaisingumo atvejų yra medicininio arba somatinio pobūdžio, o pagrindiniai veiksniai, trukdantys vaisingumui, susiję su aplinka ir gyvenimo būdu.

Dažniausios nevaisingumas egzistuoja dėl hormonų pusiausvyros sutrikimų, anatominių trukdžių. Didelę įtaką daro ir psichiniai veiksmai, tokie kaip konfliktai namuose, slopinamos emocijos, įtampa.

MOTERŲ NEVAISINGUMO PRIEŽASTYS

 • Kiaušidžių patologija (kiaušialąstė nesubrandina kiaušidės) – 30–40 proc.
 • Kiaušintakių patologija (kiaušintakių veiklos sutrikimas) – 30–40 proc.
 • Endometriozė (tam tikri audiniai išsidėstę netinkamose vietose) – 10 proc.
 • Lyties organų patologija – 6 proc.
 • Psichikos sutrikimai – 1 proc.

VYRŲ NEVAISINGUMO PRIEŽASTYS

 • Neaiškios priežastys – 48,5 proc.
 • Spermos patologija – 26 proc.
 • Oligospermija – 13 proc.
 • Varikocelė – 12 proc.
 • Infekcija, imunologiniai veiksniai – 6 proc.
 • Įgimti veiksniai – 2 proc.

Nevaisingumo gydymas tradicine kinų medicina

Vis dėlto medicinos tyrimai įrodė, kad vyrų ir moterų nevaisingumo priežastys būna skirtingos. Nesvarbu, kokios yra tikrosios priežastys Jūsų poros atveju, šie sutrikimai itin trukdo šeimos (ar poros) gyvenimo kokybei ir yra itin skaudžios, todėl išbandyti akupunktūros procedūras išties verta.

Pirmasis nevaisingumo gydymo atvejis, kai buvo pasitelkiama kinų medicina, užrašytas maždaug XI a. pr. Kr. Nereikėtų užmiršti tradicinės kinų medicinos esmės – jie teigia, kad  žmogus suserga tada, kai nežino, kaip gyventi, ir nemoka džiaugtis gyvenimu, kai praranda ryšį su visata, netenka energijos.

Todėl ligų ar sutrikimų atveju svarbu spręsti ne tik fizinius, bet ir emocinius bei dvasinius žmogaus negalavimus. Akupunktūra kaip tik ir yra viena iš gydymo formų, naudojamų tūkstančius metų ir padedančių moterims išspręsti sveikatos sutrikimus. Akupunktūra padeda svarstantiems apie šeimos pagausėjimą ar norintiems patirti sklandų, sveiką nėštumą.

Kiekvienas gydymo būdas turi savo taikymo sritį, pranašumų ir trūkumų, tačiau akupunktūra puikiai tinka tada, kai tradiciniai gydymo būdai nepadeda ir neduoda laukiamų rezultatų – nenumalšina skausmo, negydo ligų, nešalina streso ir, be abejo, nepadeda spręsti nevaisingumo problemų. Pasaulio veikatos organizacija (1979 m.) yra sudariusi ligų ir sutrikimų, kuriuos sėkmingai gydo akupunktūra, sąrašą. ir vienas iš jų – nevaisingumas.

Tad nevaisingumo (ir ne tik) problemas spręskite pasitelkdami natūralų, veiksmingą ir jokio kenksmingo poveikio nesukeliantį gydymo būdą – akupunktūrą. Tai tūkstantmečius skaičiuojanti kinų gyvenimo meno filosofija, kuri vertinga ir šiandien.